יום שלישי, 12 בנובמבר 2013

סופגניות

אני לא יודע איך להסביר אבל כשאני רואה את הלוגו של מתוקה קופץ לי מול העיניים, יש לי מייד תחושת נחת פנימית שנמשכת גם לאחר הביס הראשון.
זה קרה בשבוע שעבר כשקיבלתי לטעימות את הקולקציה החדשה של הסופגניות מבית מתוקה.
זה לא היה קל אבל עמדתי בגבורה במשימה, בעזרת בני הבית וכמובן גם כמה חברים וירטואליים.

אז מה היה לנו?
מהפכת "הכל ב-5 ש"ח" חודרת לה לאט לאט ומחלחלת כמעט לכל פינה (מתי מחיר הדלק יהיה 5 שח???) והנה גם בסופגניות.
מצאתי לא מעט קונדיטוריות נחשבות שמיישרות קו עם המחירים של הקו החדש כשכולן נושקול לכיוון ה-5 שח וזה מכובד ביותר. (יש גם בפחות, נראה לי שהאיכות בהתאם).
בקולקציה הקלאסית במחירים הנעים בין 5.5 שח ל-8 ש"ח תמצאו את הסופגניות הקלסיות (תות, חלבה) וגם משודרגות (תות סברינה, אלפחורס, טירמיסו)

בקולקציית "וריאציות של שוקולד", שזו הקולקציה החביבה עלי, אפשר למצוא שלל של ספוגניות מטריפות בשילובים שוים במחירים שווים לכל נפש (שוקולד פיצפוצים, שוקולד לבן ונוגט, אייריש קרים!!!, נוטלה, שוקולד ילדים), תאמינו לי, לפי איך שהן נראות, זה שווה כמו כלום 8 שח.

ועכשיו לקטע הכי שווה:
מגש של 30 יחידות קלאסיות, ימכר במחיר של 172 שח (5.7 שח לסופגניה בממוצע)
מגש של 30 יחידות וריאציה של שוקולד, ימכר במחיר של 198 שח (6.6 שח לסופגניה!!!) בהחלט מחיר מפתיע. שווה אפילו לעשות על זה קבוצת רכישה של כמה שכנים יחד ויש לכם חגיגת טעמים (נשאר רק לריב מי לוקח את האייריש קרים)

קיבלתי מגש לבדיקה, הנה ההתרשמות שלי ושל בני בייתי.

הסדרה הקלאסית:
סופגניות בעלות טעמים של הילדות. הריבות היו מלאות בטעם ובפרי וטעמן היה כיפי.
כמות השמן לא היתה רבה וזה מעיד על עבודת טיגון נכונה. לייק.
הסופגניות מהסדרה של הביוקר (וריאציה של שוקולד):
כאן אוכלים עם העיניים. כל הטעמים היו מיוחדים. הבצק של הסופגניות היה הרבה יותר אוורירי ולשמחתי, הכי אהבתי את האייריש קרים, חטפתי אותה מהר לפני שמישהו ישים יד. בתחילה יש לעשות סוויץ מסויים כיוון שסופגניות עם שוקולד מזכירות יותר דונאטס אלא שלאחר שטועמים, מבינים מהר שזה לא אותו הדבר.
הסופגניות בטעמים נוטלה ושוקלד לבן, היו המובילות והחביבות על בני הבית. גם האחרות נחטפו אבל אתם כבר יודעים את מי אנחנו מעדיפים.

אז אני לא יודע מה אתם, אבל אני את הרעיון עם המגש ובו 30 סופגניות חתיכיות, קוסם לי ביותר. כבר סימנתי לי ביומן להדלקת הנרות הראשונה בה נארח חברים. ולגבי שאר הטעמים, אני נותן בידכם את הבחירה להחליט מה אתם אוהבים. את ההמלצה שלי כבר קיבלתם.
אין תגובות:

פרסום תגובה