יום ראשון, 20 בינואר 2013

המלך לא מת, תחי המלכה החדשה – אנאבלס


הערת פתיחה: 
נודע לי מגולשת שהמסעדה נסגרה. אז...מומלץ לעבור לדף אחד

זה הזמן לחשוף את חבר לא חדש בבלוג שעד היום היה נסתר. לצורך העניין ולאור תפקידו, נכנה אותו בתור "אלף" והוא העזר כנגדי לענייני מסעדות ושאר מקומות ש...איך נאמר, אינם עולים בקנה אחד עם עולם הכשרות בו אני נמצא בחיי היום יום שלי.

וכדי להתחיל, שלחתי את אלף לאנאבלס, מסעדה תל אביבית חדשה במקום ישן וותיק המוכר כמעט לכל תל אביבי בין אם הוא בליין, או הרפתקן קולינרי.
אנאבלס היא הנסיכה היורשת החדשה של המלכה האם, מבשלת הברהאוס הידועה ששכנה בשדרות רוטשילד בתל אביב. לא בטוח שישנו חובב אוכל שאינו מכיר את המקדש

המסעדה החדשה מרתקת בקונספט שלה ובעיצוב.
אין פינה אחת הדומה לשניה ובכל מקום בו תהיו, בין אם זה על הבר, ברחבי המסעדה או במרפסת העליונה. כל אחד יכול למצוא שם את מקומו כאילו הוא נמצא במקום ייחודי משלו.
מי מחפש את הברואהוס הישנה של פעם, אכן המלך עודנו חי ובועט. המבשלת עברה לאשקלון, שם ממשיכים לייצר את הבירה באותה המתכונת המסורתית והפצת הבירה ממשיכה כבעבר לחנויות בוטיק יחודיות וכן במסעדות נבחרות ובאנאבלס כמובן.

נחזור לאנאבלס.
לאנאבלס יש קונספט המתבטא היטב בתפריט. הרעיון נקרא בשמו SHARING MANU וזה אומר שכולם חולקים יחד את המנות. ביחד.
כחלק ממגמת חשיפת המקום החדש ולמי שהתגעגע ורוצה לשמוע את נשימותיה של הברואהוס , מציעים באנאבלס ארוחות זוגיות במחירים מטורפים.
אלף סיפר לי שכשהזמין את הארוחה הזוגית הכוללת פלטת בשרים, שתי תוספות, ייו וקינוח במחיר הזוי לחלוטין, הוא היה בטוח שהכמות תהיה בהתאם למחיר ולשמחתו לא כך הוא הדבר.
לשולחן הוגשה פלטת עץ ענקית ועליה כמות בשרים עשירה שלא עושה חשבון. אבעה נתחים עולים על השולחן. ארבעתם מייצגים את החלקים הכי טובים של הפרה: אסאדו עגל ושייטל עשויים בדיוק כמו שאלף אוהב, קבב ופרגיות וכן את המלך הבלתי מעורער, סטייק אנטריקוט עסיסי שזה עתה ירדו מהגריל ולצידם מוח עצם עם מחית כמהין בטעמי אדמה מטורפים ומטבלי צ'מצ'ורי. לצד הפלטה הענקית הזאת מקבלים סלט ירוק ותפוחי אדמה אפויים כמו במדורה וכן בקבוק יין של דלתון והכל לשניים. לא יותר.
הבשרים עשויים היטב, בדיוק במידה הנכונה והטעמים איכותיים ואהובים בדיוק כמו שצריך. השרות הוא למעלה מכל מצופה. מלצרים מקצועיים היודעים לזהות היטב מה הלקוח רוצה והבר מספק מגוון רחב של משקאות בתוספת לבחירה.
מי שעוד יש לו מקום בעסקה המטורפת הזאת, יוכל לבחור בין שני קינוחים אישיים בדוגמת פרפה חלבה בקרם פיסטוק או קרם קטלאן עם מחית פסיפלורה ומרנג בקרם פטיסייר המוכנים במקום על ידי השף.
אז אם אתם מחפשים אוירה לא מכופתרת ואוהבים לחלוק אוכל טוב עם חברים וגם אוהבים להתרפק על זיכרונות העבר, אנאבלס זה המקום. 
את הדיל הזה תוכלו למצוא רק בגרופון. המלצה שלי, מהרו

רוטשילד 11 תל אביב. לא כשר.
אין תגובות:

פרסום תגובה