יום רביעי, 7 במרץ 2012

קבקבים בתחפושת - פוסט פורים

כן כן 
התעצלתי לכתוב פוסט פורים ככתבו, כמו שאני מצפה מעצמי. 
אין אוזני המן, אין קרפלך, אין משלוחי מנות. כלום, נאדא. 
במקום זה התחפשתי לבלוג צרכנות שמספר על הא ועל דא והנה אני עושה לעצמי חיים קלים ומעלה פוסט שלא שייך בשום צורה שהיא לאוכל, קלי קלות בלי שמץ של מאמץ.
מותר לעשות "ונהפוך הוא". או שלא? 


מכירים את הקבקבים האלה עם הסמל של ברזיל? 
אני חייב להודות שאף פעם לא ייחסתי לקבקבים סגולות או עניין חשוב. לדעתי הלא מקצועית והלא אופניתית בעליל, בסך הכל מדובר המשהו שאנחנו נועלים בשעות הפנאי, ללא שום שיוך משמעותי לנוחות או יופי. יש כאלה שחושבים אחרת. 

לפני כשלוש שנים רכשתי לי בפורטוגל קבקבי אצבע של קרוקס איתם אני חורש עד היום בהנאה. לא יודע איזו רוח שטות עברה בראשי כשהגשתי את כרטיס האשראי למוכרת האדיבה שגיהצה לי 25 יורו על קבקבים (כנראה שהתחברתי לרגע זמני לצד הנשי שלי ולמחלת הנעליים) אבל לא נראה לי שאחליף אותם בקרוב. 


ביתי הקטנה, היא, יש לה ראש לכל הנושאים שבעיני הם לא חשובים כמו מותגים ושאר ענייני אופנה כיאה לכל מתבגרת. 
בקיץ האחרון היא התאדרה לה בהוויאנס כחולות בצבעי כחול לבן של המדינה "אבא, זה קולללל" היא אמרה והודות לקבקבים האלה זכיתי שהיא תקרא לי "אבוש" במשך שבוע ימים ברציפות. 
כל חברותיה קינאו בה והיא היתה בעננים. לפני שבוע הפתעתי אותה שוב. "איזה דוגמא את רוצה על ההוואינס החדשות שלך?" שאלתי אותה. 
WOW, זה היה שווה...
לבקשתה היא קיבלה אותם בצבע טורקיז כמו השעון ICE החדש שלה (המזוייף שקניתי לה באיביי ב-5$, כי תסלחו לי אבל אין לי כוונה לשלם 500 שח על שעון מסיליקון) אליה הוסיפו לה בנות הוויאינס המקסימות כל מיני עיטורים יפים בעזרת מכבש מיוחד. 
אחר כך, ראיתי שיש שם גם קבקבים של קפקייקס שזה באמת קושר לאוכל. נכון? 


בקיצור זה הולך ככה:
אתם מגיעים לחנות הוואינס, בוחרים צבע, בוחרים אביזר (אקססוריז בשפתו של אבשלום קור), המוכרת או זאת שעומדת לידה, תרכיב לכם את האביזר על הקבקב והופ יש לכם קבקבים בעיצוב אישי.


גילוי נאות: 
הייתי באירוע של הוואינס וגם פגשתי כל מיני סלביות שאם לא היו אומרים לי, לא הייתי יודע מי זו כל אחת מהן


כל הצילומים: הצלמת האגדית של שושן הבירה, האחת והיחידה אחותה התאומה של מלכת אסתר: איה וינד שהוציאה סדרה מרהיבה של צילומים שנעשו בתוך האוטובוס. לכו לראות, זה כדאי!!! 


פורים שמייח
בשבוע הבא חוזר להיות בלוג אוכל3 תגובות:

  1. אין תגובה

    השבמחק
  2. אין תגובה
    מוסיקה חיה לאירועים
    http://www.breezamusic.co.il/index.php/מוסיקה-חיה-לאירועים

    השבמחק