יום חמישי, 2 ביוני 2011

קי-קיש-קישר-קישריה וגם משה

 לפני מספר חודשים, חיפש משה עבודה.
מצד אחד הוא חיפש עבודה עם שעות נוחות ומצד שני חיפש מקום שייתן לו הרגשה ביתית וחמימה ואם אפשר, גם אפשרות "לצוד" בת זוג לעתיד.
בדרכו לכאן ולשם, הוא נכנס לסניף"קישריה" שברחוב הרצל בתל אביב. נכנס ונשאר.
קישריה, מקום של קישים השוכן ברחוב הרצל בתל אביב, בלב הסיטי של הבנקים וחברות ההשקעות הגדולות שיומם קצר לצד מלאכה מרובה. 
רוב רובם של העובדים, נוהגים לחטוף משהו לצהריים לצד ארוחות עסקיות במסעדות הסמוכות או לפעמים להזמין משהו למשרד כשזמן דוחק ולא מאפשר לצאת להפסקת הצהריים. 

 משה

הסניף של קישריה מספק ארוחות קיש התפורות בחליפה אישית לכל אחד לפי בחירה. הבסיס אותו בסיס וכל לקוח מזמין את לעצמו את התוספות האהובות עליו. בשפת העסקים זה נקרא  CUSTOM MADE ואפשר כמובן להתאימה לכל צורה עסקית.
גם למשה יש חליפה כזאת: הוא מחפש שותפה לחיים בשעה שהיא מחפשת משהו קליל לאכול. בנתיים הוא מתחייב שיפנק כל לקוחה פוטנציאלית וימליץ לה על הקיש המנצח שלו.


קישריה היא פרי יצירה של ניסים ויוספה. בני זוג חיפאי שהבין שיש להם נוסחה מנצחת כשיוספה היא קונדיטורית מקצועית וניסים כל השאר (עזר כנגדה). ביחד הם אחראים על הסלוגן, על הקופירייטינג וכמובן על המנות.
אפשר לקבל מיניקיש ב- 9 ₪, קיש רגיל ב- 29 ₪,  קישבינוני ב-62 ₪ או  קישגדול שיעלה לכם 98 ₪
אתם בונים את ההרכב הקיש לפי מבחר עצום של תוספות כמו
תרד ומנגולד / בצלים מקורמלים / עגבניות / פלפלים קלויים / חצילים / בטטה/ פטריות / שקשוקה כבסיס לקיש עם תוספות שונות לבחירה.
לכל שילוב יש את הקוד שלו כשמשה וצוות המלצרים במקום ממרים להכינו מיד עם קבלת ההזמנה כשעל הדרך הם מפנקים את הלקוחות בטעימות לשילובים חדשים.
לדבריו של משה וניסים הבוס ("לא רק בוס, חבר אמיתי שמוכן תמיד לעזור כשצריך") הקיש הנמכר ביותר הוא הקיש הקלאסי: פטריות, בצל ומוצרלה אלא שגם הזמנות תמוהות ומוזרות עברו תחת ידם כמו בטטה, צילי ואננס עם חציל קלוי.


לרגל חג השבועות, התארחנו במקום לסבב טעימות של קישים שונים שכולם היו חמים וטעימים וכאן עדיף לתת לתמונות לדבר, כשהחידוש הפעם היה מוצר חדש מבית הקישריה: קיש להכנה ביתית בשיטת עשה זאת בעצמך.
החבילה כוללת 2 מארזים שבאחד מהם יש בסיס לקיש ובשני מעין חמגשית בה יש מספר תוספות לקיש וכן שקית עם המלית העשויה משמנת, ביצים, ירק וגבינות.
הכנת הקיש הביתי קלה ומשעשעת ומהווה סוג של פעילות משפחתית של ההורים לצד הילדים.


אז אם את פנויה, אוהבת קישים, אתגרים ועוד כמה דברים, משה מחכה לך בסניף של קישריה בתל אביב. טעים זה יהיה בטוח.

סניף תל אביב. רחוב הרצל 12 פינת רחוב לילינבלום.
סניף גבעתיים. כצנלסון 147.


אין תגובות:

פרסום תגובה