יום רביעי, 27 באפריל 2011

תערוכת לוינסקי

בימים אלה מוקמת תערוכת רחוב של צילומים משוק לוינסקי. בלב השוק, בתוך ההמולה והחיים השוקקים של השוק בעל עשרות גוונים וטעמים מוקמת לה גלריית תמונות שכולה "שוק לוינסקי".
התערוכה נוצרה מתוך רצון להציג ולשתף את התוצרים מסדנאות הצילום של ביסטייל - בלוג אוכל וצילומים שנערכו בהשתתפות המציגים בסיורי צילום וטעימות, בהם המשתתפים מצלמים על פי הנלמד במפגש הראשון תוך כדי טעימה מתוצרי השוק.
כל משתתף הינו בעל עין מיוחדת לו ועניין שונה בצילום ובתפיסת השוק העצמאית שלו. כך נוצר פסיפס מעניין של תמונות המעבירות את הווי השוק והייחודיות שלו.

התערוכה, כמו השוק מגוונת ואוצרת בתוכה היבטים שונים של שוק לוינסקי והוויתו ומשלבת אוכל ותרבויות מכל רחבי העולם והשפעתם על התרבות האוכל הישראלית.
זו ההזדמנות של משתתפי הסדנאות להציג את עבודתם הטובה ביותר מתוך הסיור, והזדמנות לכולנו להיפגש, להחליף רשמים, לאכול, לשתות ולחגוג במסיבת רחוב - צילום.
לפני מספר חודשים, בעקבות פרסום פוסט על שוק לוינסקי, התעורר ביקוש לשלב סיור בו ניתנים טיפים לצילום בשילוב טעימות מהשוק ומאז עשרות של משתתפים עוברים מידי חודש מסלול של טעימות והדרכה מעשית בכל נושאי הצילום הקיימים בשוק ובכך הוירטואליות הפכה למציאות.
התערוכה מתקיימת בכיכר קטנה ונחבאת, הצמודה למסעדת "אצל מארק" ומהווה קשר ישיר בין תוכן הצילומים לסביבה בה היא מוצגת. המסעדה היא מסעדת פועלים משודרגת המגישה אוכל ביתי באווירת שוק.


הקליקו על ההזמנה להגדלה
 פרטים:
התערוכה תוצג במלואה ביום חמישי 19.5.2011, מהשעה 20:00.
בצמוד למסעדת "אצל מארק", ברחוב לוינסקי 39 פינת רחוב השוק. בכיכר קטנה בין חנויות שנקראת גם כיכר הגזרנים (על שם החייטים והגזרנים העובדים בסימטאות השוק).

אירוע הפתיחה פתוח לקהל הרחב.נשמח לראותכם ואת חבריכם באירוע הפתיחה, בואו לחגוג עמנו, מאיר ואיה.

משתתפים בתערוכה:


אור מרקוס
אורלי ירוחם
אלון בוגין
אריה עזרא
חיה דר
חנה גולדנברג
יגאל ליברמן

יותם בן - שלום
מירי לנסקי
נתי מורל
עדי גריידי
שולמית קיסרי
שי גבע


* הצילומים יועמדו למכירה
2 comments: