יום שישי, 31 בדצמבר 2010

שנת 2010 שלנו שעברה לה. (סיכום שנה)


שנת 2010 היתה עבורינו שנה לא קלה ומעורבת בשינויים לא מעטים ומהפכים מפרכים ומעניינים.
זו הייתה שנה מרתקת של קבלת החלטות ושינויים, כל אחד באזורו הפרטי וגם סוג של יציאה לחופשי ולעצמאות הפרטית שלנו, כל אחד ואחד אישית וגם בעבודה שלנו המשותפת.
לא הכל הלך לנו בקלות כמו שרצינו. היו מקרים שהלך חלק והיו מקרים שחרק.
הכרנו המון חברים חדשים. רובם ככולם אנשים שחיים ונושמים אוכל. מתוקים ומלוחים, קרניבורים או צמחוניים, אנשי מקצוע וחובבים. חלקם באו מרשת הפייסבוק (2038 ליתר דיוק, נכון לכתיבת שורות אלו והיד עוד רחבה. תיקון, 2039, עוד אחד הצטרף ממש הרגע והרשימה גדלה) וחלקם באופן אישי כחברים קרובים איתם אנו חולקים מידע על בסיס יומיומי.


קצת מספרים לסיכום השנה:
את הפוסט הראשון שלנו העלנו בחודש יולי (את הסיפור שלנו אתם כבר מכירים)
מאז, העלנו לאוויר קצת יותר מ70 פוסטים עם בישולים, מתכונים ועוד דברים מעניינים וטובים. כולם תועדו בעדשת המצלמה שלנו ותיבלנו בסיפורים והגיגים לצד המתכונים.
מאות של מנויים שמקבלים את הפוסטים שלנו ישירות למייל שלהם ועוד אלפים רבים קוראים חדשים, נהנים לקרוא אותנו מידי שבוע בנוסף לאלו שמבקרים אותנו תכופות בכל פעם שיש לנו מה לחדש.
הפוסט שהכי אהבתם היה הפוסט של הקרמבל תפוחים 

והמילים הכי מבוקשות היו "קרמבל תפוחים", "שוק לוינסקי" ו"קבבונים על מקל" (שלכולם ייחדנו פוסט בנפרד) וכמובן חיפשתם גם אותנו, ביסטייל, בעברית ובאנגלית.
קיימנו תחרות מתכונים אחת (ובשנה הבאה תראו את הזוכים).
השתתפנו בגרופר ומכרנו 3 סדנאות צילום משולבות עם סיור שוק והיד עוד נטויה לסדנאות הבאות.
חגגנו 3 ימי הולדת לחברים ושימחנו חברים נוספים אחרים.
כתבו עלינו במקומות רבים . בYNET, בסלונה. "על השולחן" וב"ערוץ האוכל" ועוד. בלוגרים "גילו" אותנו ואנחנו גילינו גם אותם בחזרה.
השתתפנו בעשרות מפגשי בלוגרים, טעמנו, צילמנו ושיתפנו
שנה עמוסה קצת...


מה יהיה ב2011?
התגובות שלכם מרגשות ומחממות את הלב, נותנות לנו דלק סילוני להמשיך עוד ועוד במסלול ההמראה שלנו ואילו היינו יכולים לתרגם את הרוח הגבית שלכם למציאות, היינו מוכנים כל היום והלילה להמשיך לעשות "ביסטייל".
יש לנו המון תוכניות והמון רעיונות. חלקם כבר "על האש" ואת חלקם אנו עדיין מעבדים וקורמים להם גידים עד שיבשילו למציאות. מבטיחים לכם שתדעו ראשונים.

מה נאחל ?
נכון שאין באמת "ראש השנה" אבל בכל זאת מדובר בנקודת עצירה למחשבה, לתהייה ותעייה.
אנו מקווים שהשנה הקרובה תהיה לא פחות טובה מהקודמת. שנצליח להגשים חלומות ולהפוך אותם למציאות ושיהיה לנו רק טוב.


ומה נבקש?
זה בדיוק הזמן לשלוח לנו הערות, הארות והצעות לשיפור או בקשות מיוחדות. כל מה שעולה על רוחכם, אנא שלחו לנו את הגיגיכם לתיבת המייל שלנו bisstyle@gmail.com או פה למטה בתגובות. אנחנו פה כדי ללמוד, לשפר ולגדול.

אוהבים את כולכם ומאחלים לכם שנה נהדרת מלאה במטעמים.

איה ומאיר


2 comments:

 1. איזו שנה ניפלאה! בעיקר כי הכרתי אותכם, פגשתי אתכם, נסעתי איתכם, נידחפתי לכם, אכלתי איתכם, צחקתי איתכם, בכיתי לכם, קיטרתי לכם, ניג'סטי לכם, למדתי מיכם, והכי הכי חשוב גיליתי חברים חדשים ומדהימים שהם חלק בילתי ניפרד מחיי!

  שלום לך 2010, ברוכה הבאה 2011 ותודה לכם אנשים ניפלאים!

  השבמחק
 2. חברים שלי, איזו שנה מקסימה! מאחלת לכם המון הצלחה, יצירתיות, השראה וכייף בכל דבר שתעשו, וכמובן פרנסה טובה ויציבה.
  כמה טוב שהכרנו.
  נשיקות

  השבמחק